شرکت شیمیایی Hongkong XinRunde ، با مسئولیت محدود

قابل اطمینان تولید کننده و تأمین کننده مواد اولیه دارویی باکیفیت و واسطه دارویی با کیفیت بالا

صفحه اصلی
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
خانه

Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd

Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd
XRD labs
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
عامل
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
مارک های : XRD
تعداد کارمندان : >100
فروش سالانه : 5000000-10000000
سال تاسیس : 2011
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%


شرکت شیمیایی Hongkong XinRunde ، با مسئولیت محدود مساحت 95 هکتار را پوشش می دهد ، ساخت و ساز پیشنهادی این کارخانه معیارهای GMP ، محیط کارخانه تمیز و مرتب ، طرح منطقی ، با کارگاه تولید بزرگ و متوسط ​​و فروشگاه مجدد خواهد بود. این مرکز مجهز به مرکز تحقیقات و بازرسی با کیفیت تجهیزات پیشرفته است. آن دسته از محصولات با کیفیت و فنی نیز به سطح پیشرفته داخلی رسیده اند. محصولات خوبی در سراسر کشور به فروش می رسد و به اروپا و ایالات متحده و آسیای جنوب شرقی و غیره صادر می شود.

کارخانه ما به شدت و نیروی انسانی برای تحقیق و توسعه برای پاسخگویی به نیازهای بازار مواد شیمیایی خوب ، بیوشیمیایی ، واسطه های دارویی و همچنین محصولات جدید جدید ، فناوری جدید سرمایه گذاری کرده است. تیم تحقیق و توسعه سطح بالا ، تجهیزات آزمایشگاهی درجه یک ، فضای خوبی برای اطمینان از تحقیق و توسعه قدرت تحقیق و توسعه ، تولید فعلی محصولات. تحقیق و توسعه شرکت ما به سطح پیشرفته داخلی رسیده است. حتی برخی از محصولات به سطح پیشرفته بین المللی رسیده اند.

محصولات اصلی ما مواد اولیه دارویی و واسطه های دارویی است . ما این توانایی را داریم که بطور مستقل R&D را تنظیم کنیم و طیف وسیعی از محصولات شیمیایی را تولید کنیم. محصولات ما عمدتا در صنایع داروسازی و همچنین در صنایع پیشرفته مانند تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

این کارخانه کاملاً مجهز ، تحقیق و توسعه پیشرفته و تیم تولید ، فرآیند تولید علمی و ایمن ، مطابق با استانداردهای پزشکی بین المللی است.

برای درک بهتر پیشرفته ترین فن آوری ها و اطلاعات دارویی و شیمیایی ، همه ساله در نمایشگاه های صنعت شرکت می کنیم و بطور مداوم حرفه ای بودن کارکنان داخلی را گسترش می دهیم.

هر ماه مشتریانی از اروپا ، آمریکا و آسیای جنوب شرقی خواهیم داشت که از این کارخانه دیدن کرده و در مورد روند همکاری با جزئیات صحبت کنند. تیم ما توانایی دیدار با مشتریان خارجی و برقراری ارتباط مستقل و همیشه مورد تحسین مشتریان را دارد.

هدف ما ساده است: فروش بهترین مواد اولیه دارویی و واسطه های دارویی با بهترین قیمت و ارائه خدمات به مشتری پیشرو در صنعت. ما شخصاً با هر یک از مشتریان خود آشنا می شویم ، و می دانیم که چگونه با ارزش ترین بخش کار ما را کشف کنیم شرکت شیمیایی Hongkong XinRunde ، با مسئولیت محدود ، برای کمک به دیگران در دستیابی به اهداف خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و محصولات ما ، لطفا با ما تماس بگیرید! ما از سوالات شما استقبال می کنیم و منتظر همکاری با شما هستیم !!!!!

اطلاعات تماس
Hongkong XinRunde Chemical Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Bruce Lee

تلفن: +8618874586545

فکس: 86-27-8321-4688

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما